Informacje o portalu

Portal bezzobowiązań.pl powstał z myślą o dojrzałych osobach, poszukujących zaufania i akceptacji we wzajemnej, prawdziwej a nie wirtualnej, fizycznej relacji.

Ten portal to bezpieczne miejsce spotkań dla wszystkich. To miejsce gdzie jasno określamy to, czego naprawdę chcemy, z pełnym uznaniem ważności seksualności jako istotnej części naszego doświadczenia.

Oczywiście wymaga to pewnej otwartości, ale każdy z użytkowników samodzielnie określa wygodny dla siebie, bezpieczny poziom komunikowania się. Dla nas, jako twórców tego portalu, najważniejszą sprawą jest zapewnienie anonimowości i pełnej dyskrecji. Dlatego nie ma takiego miejsca, gdzie wprowadzone dane umożliwiłyby identyfikację użytkownika (oczywiście dopóki użytkownik sam nie opublikuje takich informacji, na co zresztą nie pozwala Regulamin). Podawany podczas rejestracji email jest używany wyłącznie do wewnętrznego przesyłania informacji systemowych i nigdy nie będzie przedmiotem publikacji na stronach portalu, czy też przekazania lub sprzedaży innemu podmiotowi.

Głównym celem portalu jest szybkie znalezienie odpowiedniej osoby lub grupy osób i spotkanie się w realnym świecie. Zamiast przeznaczać czas na kontakty wirtualne, wykorzystaj go na prawdziwe, wzajemne poznawanie się podczas bezpośredniego spotkania. Nie znaczy to, że nie mamy miejsca na wymianę myśli i możliwości poznawania się czymś więcej niż tylko odpowiedziami na pytania zawarte w formularzach profilowych. Zapraszamy do wykorzystywania forum jako swobodnego miejsca wymiany poglądów i bardziej szczegółowego pokazania siebie samych.

Życzymy powodzenia, oraz udanych i ekscytujących kontaktów!

Zespół bezzobowiazan.pl