Jak skutecznie nawiązać kontakt w bezzobowiazan.pl, czyli kilka praktycznych porad dla Panów

Poleć artykuł znajomemu...

 

Niniejszy artykuł jest redakcją tekstu przesłanego nam przez jedną z uczestniczek portalu bezzobowiazan.pl. Po swoich pierwszych doświadczeniach postanowiła się z nami podzielić swoimi poradami dla Panów, aby ułatwić im skuteczne nawiązanie znajomości z innymi uczestniczkami portalu. Zapraszamy do lektury.

 

Zalogowałam się w pierwszych dniach działania portalu bezzobowiazan.pl. Od tego momentu dostaję kilkanaście propozycji dziennie. Początkowo cierpliwie odpisywałam na wszystkie wiadomości, ale po kilku dniach miałam dosyć. Ponad połowa Panów nie potrafiła mnie niczym zainteresować. A nawet wręcz przeciwnie, udało im się skutecznie zniechęcić mnie do jakichkolwiek dalszych kontaktów. Tylko z kilkoma prowadziłam ożywione rozmowy, wymieniłam się mailami, zdjęciami, telefonami a z jednym spotkałam się już w realu.

Postanowiłam więc spisać swoje wrażenia i podpowiedzieć kilka wskazówek, dzięki którym będziecie bardziej skuteczni w swoich działaniach, zarówno na tym portalu jak i w realu.

1. Wypełnij swój profil

Bardzo ważne jest wypełnienie informacji O SOBIE oraz KOGO SZUKAM. Jeżeli klikam na nicka – to już jestem zaciekawiona, kto interesujący się za nim kryje - i jeżeli dostaję tylko jedną informację, że ta osoba szuka kobiety od 20 do 60 lat, to automatycznie zaczynam sprawdzać innego mężczyznę. Ponieważ nie palę i nie piję, to zwracam też uwagę, co zostało zaznaczone w profilu w tej sprawie. Warto więc zaznaczyć jak najwięcej informacji o sobie, żeby później nie było niepotrzebnego rozczarowania.

Jeżeli widzę, że dodatkowo jest wypełniony TEST PSYCHOLOGICZNY i TEST CZYSTOŚCI, to wiem, że ta osoba naprawdę chce jak najwięcej o sobie przekazać i tym bardziej doceniam jej starania.

2. Sprawdź swoje Informacje podstawowe

Jeżeli w INFORMACJACH PODSTAWOWYCH korzystacie z standardowych opisów np.: „Jestem trochę zagubiony/zagubiona na tym świecie i czekam na Ciebie...” to usuńcie proszę żeńską odmianę przymiotnika. Jak czytam tak pozostawiony tekst, to naprawdę nie mam ochoty na kontakt z takim leniwcem :). Zauważyłam też, że więcej Panów niż Pań używa standardowych podpowiedzi, czyżby Panie były bardziej kreatywne pod tym względem? :)

3. Skoryguj błędy ortograficzne i literówki

Każdemu mogą zdarzyć się pomyłki, ale uporczywe utrzymywanie ich w INFORMACJACH PODSTAWOWYCH lub OPISIE może sprawiać złe wrażenie. Pamiętaj, że przeglądanie wizytówki jest pierwszą oznaką zainteresowania się Tobą, poświęć więc chwilę czasu aby tekst zachęcał a nie zniechęcał do kontaktu. Zwykłe sprawdzenie tekstu edytorem z podświetlaniem błędów jest wystarczające.

4. Zamieść swoje zdjęcie

Bardzo mało osób zamieszcza swoje zdjęcia, co z jednej strony rozumiem, ale z drugiej strony - my kobiety - jesteśmy też wzrokowcami i fajnie byłoby popatrzeć na zdjęcie sylwetki lub twarzy. A zamieszczenie zdjęcia z zaplątanym w supełek penisem lub otwartym rozporkiem naprawdę mnie nie podnieca i nie zachęca do jakichkolwiek dalszych działań - oprócz natychmiastowego usunięcia takiej wiadomości.

5. Korzystaj z Puszczania oczek

Bardzo podoba mi się pomysł PUSZCZANIA OCZEK. Na mnie to zawsze działa - wtedy sprawdzam wizytówkę danej osoby. A jeżeli następnego dnia dostaję od tej samej osoby intrygującą wiadomość to nabieram ochoty na więcej...

6. Pisz wiadomości w sposób oryginalny i interesujący

Jeżeli dostaję w temacie wiadomości tylko: "sex, sex, sex" i cały dalszy ekran jest pusty, to dla mnie to świadczy o braku kreatywności. A przecież Panów jest 20 razy więcej niż Pań i powinniście już na samym początku dobrze się zaprezentować. Pierwsza wiadomość jest decydująca, czy zachęcicie do dalszego kontaktu czy nie.

To przykłady (wzięte z życia) mało zachęcających wiadomości:

„Cześć, jestem (imię) i może masz ochotę na ...”
„Jeśli masz ochotę to napisz”
„Jak lubisz spędzać wolny czas?”
„Mam na imię (imię) i chciałbym się z Tobą umówić. Pa.”

Podoba mi się jak wiadomość jest podpisana prawdziwym imieniem, bo wtedy kontakt nabiera innego, bardziej bezpośredniego wymiaru.

 

Ilość odsłon: 7791

Poleć artykuł znajomemu...

AUTOR KOMENTARZ
Filipo91
12-02-2015 13:37
Ciekawe porady :))