Kobiecy orgazm – jak go wyzwolić?

Poleć artykuł znajomemu...

 

Autor: Victoria Zimermman

Łechtaczka – twój przyjaciel

Zapoznaj się z jej łechtaczką. Oprzyj wygodnie rękę np. o wzgórek łonowy kobiety, tak by szybko ci się nie zmęczyła. Następnie wykonuj ruchy góra dół lub okrężne. Zapytaj się jak lubi być tam dotykana. Każda kobieta lubi co innego. Jedna ruchy zmienne, a druga stałe. Nie ma uniwersalnej rady. Zawsze pytaj.

Inną metodą jest wykorzystanie 3 palców. Trzy lekko zgięte palce środkowe kładziesz na wargach sromowych. Palcem środkowym głaszczesz łechtaczkę, zaś pozostałe dwa palce lekko ściskają wargi sromowe. Gdy już palce masz umiejscowione zaczynasz ruchy: od głaskania, do ruchów góra-dół, możesz też wkładać palec środkowy do pochwy, wsuwając i wysuwając go.

Punkt G – twój kolega

Postaraj się go znaleźć. Choć trzeba pamiętać, że część kobiet go nie ma, bądź jest dla nich niewyczuwalny. Zazwyczaj leży wewnątrz pochwy. Najłatwiej go wyczuć, gdy kobieta jest podniecona. Wygnij palec, tak jakbyś kiwał nimi przywołując kogoś. Najlepiej zegnij dwa palce i wsadzić je do pochwy. Poruszaj nimi zdecydowanie.

Szalej ciało

Niektóre części ciała są bardzo wrażliwe na dotyk. Są to: sutki, ucho, stopy, uda. Dotykaj je, ale nie ograniczaj się tylko do dotyku. Liż je, kąsaj, drap. Za każdym razem sprawdzaj, jak reaguje na nie kobieta. Niektóre kobiety nie lubią drapania, lub kąsania. Zawsze sprawdzaj, czy jej się podoba. I pamiętaj, by nie skupiać się tylko na pochwie. Całe ciało jest erogenne. Szukaj, a znajdziesz najlepszy sposób na doprowadzenie jej do pozytywnego szału.

Najważniejsza pozycja

Są pozycje, które przyspieszają i pomagają dojść do orgazmu. Pamiętaj jednak, że orgazm kobiecy to bardzo indywidualna sprawa. I nigdy nie będzie tak, że jak zastosujesz tą pozycję, to kobieta będzie miała orgazm na 100%. Zawsze pytaj kobietę, w której pozycji najłatwiej osiągnąć jej orgazm. Ale znacznie delikatniej i taktowniej jest zapytać, którą pozycję lubi najbardziej, ponieważ pamiętaj, że wiele kobiet nie może osiągnąć orgazmu wcale. Więc pytanie: „Która pozycja doprowadzi cię do orgazmu?” może ją zasmucić, bądź wprawić w zakłopotanie.

Better then sex

Jest to pozycja, do której potrzeba silnych ramion. Partnerka leży na plecach. Nogi kładzie na ramionach bądź w zgięciu łokci. Podnieś kobietę tak, by jej biodra były na wysokości twojego członka. Penetruje ją pod kontem 90 stopni stymulując w ten sposób punkt G.

Pamiętaj o fazie cyklu

Kobiety w różnej fazie cyklu hormonalnego różnie reagują. Ścianki pochwy są wtedy bardziej lub mniej wrażliwe. Podobnie jak i reakcje całego organizmu, tak i punkty i obszary wrażliwości w pochwie przesuwają się. Wiedząc o tym, można wypróbowywać nowe pozycje, gdyż prawdopodobnie jedna i ta sama nie zawsze może zadziałać.

Najważniejsze!

Bez względu na to, jakie obszary będziesz stymulował, jeśli kobieta nie będzie ci ufać i dobrze się z tobą czuć, nigdy nie dojdzie do orgazmu. Pamiętając o tym, traktuj ją czule w ciągu dnia. Pamiętaj też, że może ty jesteś wspaniałym kochankiem, ale wiele kobiet ma trudności z odczuwaniem orgazmu. Dlatego bardzo ważne jest wzajemne zaufanie, wspieranie i otwartość. Nawet jak kobieta nie przeżyła jeszcze orgazmu, to zawsze jest szansa, że dzięki twoim pieszczotom i trosce wreszcie jej się to uda. Dlatego nie naciskaj na nią, bo to może ją dodatkowo stresować.

 

Ilość odsłon: 4882

Poleć artykuł znajomemu...

AUTOR KOMENTARZ
Filipo91
13-02-2015 09:30
aha