Jak zdobyć kobietę na pierwszej randce?

Poleć artykuł znajomemu...

 

Autor: Elfetka

 

Postanowiłam podzielić się  z Tobą własnymi doświadczeniami, aby ułatwić Tobie  zdobycie kobiety już na pierwszej randce :-). Myślę, że jak skorzystasz z praktycznych wskazówek, pierwsza randka naprawdę będzie udana. Przekonaj się, że proste metody są najbardziej skuteczne.

Na początek wyślij do niej „Oczko”. Zapewniam, że od razu wejdzie na Twój profil  i przeczyta wszystko o Tobie. Dlatego ważne jest, abyś podał jak najwięcej informacji O SOBIE oraz KOGO SZUKASZ. Warto też wypełnić test psychologiczny i czystości.

Bądź kreatywny i bardziej sprytny ;-) od innych mężczyzn, którzy tylko piszą „szukam kobiety od 18  do 80 lat”.  Dla mnie taka informacja jest mocno zniechęcająca, bo oznacza, że interesuje go tylko przysłowiowa dziurka :-).  Panowie, jeżeli pod hasłem „bez zobowiązań” rozumiecie wyłącznie darmowy seks, to proponuję żebyście od razu wylogowali się z tego portalu, ponieważ nie rozumiecie natury kobiety oraz przesłania tego hasła. Kobieta chce być zdobywana, przytulana, głaskana, obsypywana czułymi słówkami i komplementami. Od partnera (nawet na jedną noc) potrzebuje zapewnienia poczucia bezpieczeństwa. A „bez zobowiązań” oznacza bycie wolnym w relacji, zarówno w miłości, przyjaźni i seksie. Wolnym od chorobliwego przywiązywania się, niszczącej zazdrości, kontrolowania, od chęci rządzenia i dominacji.

Pamiętaj, że większość kobiet  ma wewnętrzny opór przed relacją intymną na pierwszej randce. Potrzebują poczucia uznania i bezpieczeństwa – co przychodzi z czasem, w trakcie wzajemnego poznawania się. Boją się też oceny, nawet we własnych oczach, że są łatwe. Całe Twoje zachowanie ma świadczyć o tym, że ją szanujesz i troszczysz się o nią. Dlatego nie oczekuj, że po 15 minutowej rozmowie i bez gry wstępnej zaliczysz numerek na tylnym siedzeniu w samochodzie :-). Jeżeli szukasz wyłącznie szybkiego seksu, a nie prawdziwej relacji intymnej, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie po prostu korzystanie z usług prostytutek. Nie ma w tym nic złego, najważniejsze jest, żebyś znał swoje potrzeby.

Drugiego dnia wyślij wiadomość z jakimś zachęcającym tytułem np.:

  • "Chciałbym spełnić Twoje marzenia..."
  • "Chciałbym poznać Twoje ukryte marzenia..."
  • "Uwielbiam spełniać kobiece marzenia..."
  • "Czy lubisz niespodzianki..."
  • "Jestem Tobą zaintrygowany..."

Zdecydowanie odradzam pisanie w tytule takich tekstów jak:

  • "sex, sex, sex"
  • "lubię sex a Ty?"

Zwróć uwagę na to, aby nie wysyłać tej samej wiadomości do wszystkich wybranych przez Ciebie kobiet. Każda z nich wymaga bowiem indywidualnego podejścia. Dokładnie przeczytaj wszystkie profile (opisy, testy, itd). Może to zająć trochę więcej czasu, ale gwarantuję, że będzie naprawdę skuteczne.

Na początku wiadomości użyj imienia lub nicka np.:

"Witaj Basiu / Miło mi Ciebie poznać Kika / Cześć Milutka"

w dalszej treści nawiąż do wiadomości uzyskanych w jej profilu np.:

  • "Zauważyłem, że obydwoje lubimy kuchnię włoską..."
  • "Tak samo ja Ty uwielbiam spędzać wolny czas na podróżach w nieznane miejsca..."

Proponuję na pierwszą randkę zaprosić Twoją Wybrankę do eleganckiej kawiarni lub restauracji. Jeżeli chcesz wywrzeć dobre wrażenie, to nie zapraszaj od razu do domu, działaj tak, aby zdobyć jej zaufanie i żeby poczuła się bezpiecznie w Twoim towarzystwie.

Warto zrobić  wcześniej rezerwację stolika, zapewniam, że na pewno to doceni. Koniecznie przynieś kwiaty i pomyśl, czy nie podarować także jakiejś pluszowej maskotki.  Na pewno ją to rozczuli i wywoła uśmiech na twarzy.

W trakcie rozmowy delikatnie, jakby niechcący muskaj jej dłoń. Badania psychologiczne wykazały, że ludzie zapamiętują rozmowy, w których pojawił się przyjacielski dotyk, jako bardziej miłe. To może być np. strzepywanie pyłku z ubrania, dotykanie dłoni, żeby podkreślić to co się mówi itd. Dobrze działa także „przypadkowy dotyk:, np. sięganie po cukier  w tym samym momencie.  Jednakże rób to w sposób naturalny.

Jeśli chodzi o kontakt wzrokowy, to na pewno przyciągniesz do siebie uwagę, jeśli zatrzymasz swoje spojrzenie o sekundę dłużej niż zazwyczaj. Całą swoją uwagę kieruj na jej twarz, patrz prosto w oczy. Bardzo skuteczna, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet jest następująca technika: spójrz na partnerkę, z którą flirtujesz, a kiedy ona odpowie na twoje spojrzenie, momentalnie spuść oczy.

Twoja partnerka powinna odnieś wrażenie, że w tej chwili jest najważniejszą dla Ciebie osobą na świecie. Oczywiście prawdziwie się w to zaangażuj. „Bez zobowiązań” to wolna przestrzeń na to co postanowicie a nie brak zaangażowania.

Po mile spędzonym czasie, pożegnaj się, podziękuj za piękne chwile i zapytaj się, czy mógłbyś do niej jutro zadzwonić. Następnego dnia cierpliwie czekaj, dopiero wieczorem zadzwoń lub wyślij smsa z propozycją następnego spotkania.  A dlaczego  wieczorem... bo po całym dniu wyczekiwania... na pewno zgodzi się na kolejną randkę.

 

Ilość odsłon: 5869

Poleć artykuł znajomemu...

AUTOR KOMENTARZ
Filipo91
12-02-2015 13:45
postaram sie to wdrożyć w moje życie . Dzieks za artykuł