Artykuły

Mamy dla Ciebie interesujące artykuły, w których znajdziesz informacje na temat pozytywnego i otwartego podejścia do miłosci i seksualności. Artykuły zawierają także nowe punkty widzenia na miłość i ciekawe pomysły, które mogą urozmaicić Twoją aktywność seksualną i dostarczyć jeszcze więcej radości i rozkoszy z seksu.

 

Od czego zacząć... - Śniadanie dla smakoszy - czyli coś, aby pobudzić apetyt...

 • Jak mężczyżni mogą osiągnąć orgazmy ciągłe
  (odsłon: 37224, komentarzy: 1)

  Kilka lat temu przekonałem się, że gdy dochodziłem bardzo blisko punktu krytycznego tuż przed wytryskiem, a następnie zupełnie wstrzymywałem stymulację i rozluźniałem mięśnie narządów płciowych i gdy potem podchodziłem znowu bardzo “blisko” – raz za razem – dochodziłem do punktu równowagi, w którym występowały orgazmy emisyjne bez wytrysku. Osiągnięty w ten sposób poziom przyjemności równa się mniej więcej trzem czwartym przyjemności odczuwanej podczas pełnego orgazmu z wytryskiem, przy czym wówczas przyjemność ta potencjalnie nie ma końca. Gdy już raz tego doświadczysz, już nigdy więcej nie poprzestaniesz na natychmiastowych wytryskach.

 • 10 prawd seksu analnego
  (odsłon: 30570, komentarzy: 0)

  Silne tabu seksu analnego nadal oddziela większość ludzi od myślenia, rozmawiania czy zagłębiania seksualnego aspektu odbytu.  Mamy nadzieję, że nasz tekst  pomoże w rozwianiu wątlipwości i Was zainspiruje.

 • Żyć w wolności bez oczekiwań i zobowiązań
  (odsłon: 3623, komentarzy: 1)

  Dopóki nie oddzielisz się od symbiotycznej zależności od innych, rodziców, rodu, partnera/partnerki i nie zamienisz jej na JEDNOŚĆ, nie zauważysz, że właśnie tego, co najważniejsze dla Ciebie nie masz. Masz natomiast partnera/partnerkę, dzieci, bliskich, którzy mówią Ci jak żyć, myśleć, ubierać się i co wypada robić bądź nie. 

 • Jak doprowadzić kobietę do ekstazy - czyli stymulacja punktu "G"
  (odsłon: 17397, komentarzy: 2)

  Dla mnie, trzymanie dwóch palców w ciele kogoś, kogo kocham, jest jednym z najbardziej cudownie intymnych doświadczeń na świecie. Ten rodzaj seksu z niektórymi z moich kochanek, został dodatkowo wzmocniony przez świadomą stymulacje tak zwanego „punktu G”. Od czasu do czasu moje przyjaciółki wspominały, że miło byłoby zapisać garść wskazówek na temat zabaw z punktem G, a ten artykuł powstał dzięki naszej wspólnej pracy.

 

Porady... - Przeczytaj, może Cię zainspirują...

 • Jak zdobyć kobietę na pierwszej randce?
  (odsłon: 6078, komentarzy: 1)

  Postanowiłam podzielić się  z Tobą własnymi doświadczeniami, aby ułatwić Tobie  zdobycie kobiety już na pierwszej randce :-). Myślę, że jak skorzystasz z praktycznych wskazówek, pierwsza randka naprawdę będzie udana. Przekonaj się, że proste metody są najbardziej skuteczne.

 • Kobiecy orgazm – jak go wyzwolić?
  (odsłon: 5104, komentarzy: 1)

  Są pozycje, które przyspieszają i pomagają dojść do orgazmu. Pamiętaj jednak, że orgazm kobiecy to bardzo indywidualna sprawa. I nigdy nie będzie tak, że jak zastosujesz tą pozycję, to kobieta będzie miała orgazm na 100%. Zawsze pytaj kobietę, w której pozycji najłatwiej osiągnąć jej orgazm. Ale znacznie delikatniej i taktowniej jest zapytać, którą pozycję lubi najbardziej, ponieważ pamiętaj, że wiele kobiet nie może osiągnąć orgazmu wcale.

 • 10 sposobów na udany seks czyli praktyczne porady dla Pań
  (odsłon: 4483, komentarzy: 0)

  Każdy mężczyzna myśli, że jest specem od seksu, ale z kobietami bywa różnie. Często nie mają ciągotek do myślenia o sobie jako o mistrzyniach seksu. Sprawdźmy co by im pomogło.

 • Jak skutecznie nawiązać kontakt w bezzobowiazan.pl, czyli kilka praktycznych porad dla Panów
  (odsłon: 8134, komentarzy: 1)

  Niniejszy artykuł jest redakcją tekstu przesłanego nam przez jedną z uczestniczek portalu bezzobowiazan.pl. Po swoich pierwszych doświadczeniach postanowiła się z nami podzielić swoimi poradami dla Panów, aby ułatwić im skuteczne nawiązanie znajomości z innymi uczestniczkami portalu.