Artykuły

Mamy dla Ciebie interesujące artykuły, w których znajdziesz informacje na temat pozytywnego i otwartego podejścia do miłosci i seksualności. Artykuły zawierają także nowe punkty widzenia na miłość i ciekawe pomysły, które mogą urozmaicić Twoją aktywność seksualną i dostarczyć jeszcze więcej radości i rozkoszy z seksu.

 

Od czego zacząć... - Śniadanie dla smakoszy - czyli coś, aby pobudzić apetyt...

 • Jak mężczyżni mogą osiągnąć orgazmy ciągłe
  (odsłon: 35948, komentarzy: 1)

  Kilka lat temu przekonałem się, że gdy dochodziłem bardzo blisko punktu krytycznego tuż przed wytryskiem, a następnie zupełnie wstrzymywałem stymulację i rozluźniałem mięśnie narządów płciowych i gdy potem podchodziłem znowu bardzo “blisko” – raz za razem – dochodziłem do punktu równowagi, w którym występowały orgazmy emisyjne bez wytrysku. Osiągnięty w ten sposób poziom przyjemności równa się mniej więcej trzem czwartym przyjemności odczuwanej podczas pełnego orgazmu z wytryskiem, przy czym wówczas przyjemność ta potencjalnie nie ma końca. Gdy już raz tego doświadczysz, już nigdy więcej nie poprzestaniesz na natychmiastowych wytryskach.

 • 10 prawd seksu analnego
  (odsłon: 30334, komentarzy: 0)

  Silne tabu seksu analnego nadal oddziela większość ludzi od myślenia, rozmawiania czy zagłębiania seksualnego aspektu odbytu.  Mamy nadzieję, że nasz tekst  pomoże w rozwianiu wątlipwości i Was zainspiruje.

 • Żyć w wolności bez oczekiwań i zobowiązań
  (odsłon: 3410, komentarzy: 1)

  Dopóki nie oddzielisz się od symbiotycznej zależności od innych, rodziców, rodu, partnera/partnerki i nie zamienisz jej na JEDNOŚĆ, nie zauważysz, że właśnie tego, co najważniejsze dla Ciebie nie masz. Masz natomiast partnera/partnerkę, dzieci, bliskich, którzy mówią Ci jak żyć, myśleć, ubierać się i co wypada robić bądź nie. 

 • Jak doprowadzić kobietę do ekstazy - czyli stymulacja punktu "G"
  (odsłon: 17143, komentarzy: 2)

  Dla mnie, trzymanie dwóch palców w ciele kogoś, kogo kocham, jest jednym z najbardziej cudownie intymnych doświadczeń na świecie. Ten rodzaj seksu z niektórymi z moich kochanek, został dodatkowo wzmocniony przez świadomą stymulacje tak zwanego „punktu G”. Od czasu do czasu moje przyjaciółki wspominały, że miło byłoby zapisać garść wskazówek na temat zabaw z punktem G, a ten artykuł powstał dzięki naszej wspólnej pracy.

 • Masturbacja Doskonała – 19 technik jak kobieta może pieścić swojego mężczyznę
  (odsłon: 16550, komentarzy: 1)

  Seks to coś więcej niż sam stosunek, a badanie różnych możliwości poprawia jakość seksu i zapobiega popadaniu w rutynę. Masturbowanie partnera może być bardzo podniecające dla obu osób, więc przeczytaj ten artykuł i weź sprawy we własne ręce.

 • Sztuka kochania bez posiadania
  (odsłon: 4043, komentarzy: 1)

  Wiele osób nie wie, że najlepszym sposobem wyjścia z samotności jest wzniesienie się na poziom miłości. To jest, w takie miejsce, gdzie wędrujesz ścieżkami miłości, kochasz i jesteś kochany. To miejsce, w którym wybaczyliśmy sobie i naszym krzywdzicielom, odpuściliśmy, zaakceptowaliśmy rzeczywistość taką jaką sami sobie wykreowaliśmy i w spokoju i harmonii żyjemy.

 • Szkoła amatorskich filmów erotycznych
  (odsłon: 10667, komentarzy: 1)

  Nagrywanie osobistych filmów erotycznych nie jest przeznaczone tylko dla ludzi których interesuje ekshibicjonizm. Domowe nagrania seksu mogą być ważnym doświadczeniem dla trwałych, stabilnych związków, mogą dodawać pikanterii dla istniejących relacji, mogą być także wykorzystywane do seksualnych poszukiwań.

 • Jak być swoim własnym kochankiem
  (odsłon: 4633, komentarzy: 0)

  Jest takie stare powiedzenie dotyczące masturbacji, które mówi, że ludzie dzielą się na dwie grupy: tych którzy to robią, i tych którzy temu zaprzeczają. Wciąż jeszcze dla większości osób myśl o tym, że ktoś mógłby zobaczyć nas w trakcie masturbowania się niesie za sobą jednoznacznie negatywne odczucia.

 • Elementarz pozytywnego seksu
  (odsłon: 9762, komentarzy: 1)

  Czy nie uważasz za cudowne to gdy Twój kochanek/kochanka jest prawdziwie zaangażowany w to, co oboje wspólnie robicie i gdy z pasją, aktywnie i całkowicie oddaje się przyjemności będącej Waszym wspólnym dziełem? Czy nie jest wspaniałe gdy doświadcza on/ona głębokiej, nieprzepartej rozkoszy, przekazując Ci z powrotem tę energię i uznanie...