Artykuły

Mamy dla Ciebie interesujące artykuły, w których znajdziesz informacje na temat pozytywnego i otwartego podejścia do miłosci i seksualności. Artykuły zawierają także nowe punkty widzenia na miłość i ciekawe pomysły, które mogą urozmaicić Twoją aktywność seksualną i dostarczyć jeszcze więcej radości i rozkoszy z seksu.

 

Porady... - Przeczytaj, może Cię zainspirują...

 • Jak zdobyć kobietę na pierwszej randce?
  (odsłon: 5869, komentarzy: 1)

  Postanowiłam podzielić się  z Tobą własnymi doświadczeniami, aby ułatwić Tobie  zdobycie kobiety już na pierwszej randce :-). Myślę, że jak skorzystasz z praktycznych wskazówek, pierwsza randka naprawdę będzie udana. Przekonaj się, że proste metody są najbardziej skuteczne.

 • Kobiecy orgazm – jak go wyzwolić?
  (odsłon: 4882, komentarzy: 1)

  Są pozycje, które przyspieszają i pomagają dojść do orgazmu. Pamiętaj jednak, że orgazm kobiecy to bardzo indywidualna sprawa. I nigdy nie będzie tak, że jak zastosujesz tą pozycję, to kobieta będzie miała orgazm na 100%. Zawsze pytaj kobietę, w której pozycji najłatwiej osiągnąć jej orgazm. Ale znacznie delikatniej i taktowniej jest zapytać, którą pozycję lubi najbardziej, ponieważ pamiętaj, że wiele kobiet nie może osiągnąć orgazmu wcale.

 • 10 sposobów na udany seks czyli praktyczne porady dla Pań
  (odsłon: 4261, komentarzy: 0)

  Każdy mężczyzna myśli, że jest specem od seksu, ale z kobietami bywa różnie. Często nie mają ciągotek do myślenia o sobie jako o mistrzyniach seksu. Sprawdźmy co by im pomogło.

 • Jak skutecznie nawiązać kontakt w bezzobowiazan.pl, czyli kilka praktycznych porad dla Panów
  (odsłon: 7791, komentarzy: 1)

  Niniejszy artykuł jest redakcją tekstu przesłanego nam przez jedną z uczestniczek portalu bezzobowiazan.pl. Po swoich pierwszych doświadczeniach postanowiła się z nami podzielić swoimi poradami dla Panów, aby ułatwić im skuteczne nawiązanie znajomości z innymi uczestniczkami portalu.