Opis zakupu żetonów

Aby zasilić konto dodatkowymi żetonami (przydatnymi przy korzystaniu z dodatkowych możliwości w portalu) należy przejść przez niżej opisane kroki.

W sekcji "Mój profil" należy wybrać opcję "Zasilenie konta":

Wprowadź ilość "paczek" z żetonami (1 pkt = 1 PLN) a następnie kliknij na żółty krzyżyk. Po prawej stronie, w panelu koszyka, pokaże się wybrana "paczka" żetonów:

Kliknij na klawisz "Kup". W przeglądarce wyświetlone zostanie końcowe podsumowanie:

Aby przejść na strony dokonywania płatności DotPay.pl kliknij na klawisz "Kup". Zostaniesz przekierowany do operatora płatnosci:

Dokonaj wyboru kanału płatności, uzupełnij swoje dane i kliknij na przycisk "Dokonaj płatności". Uwzględniając wybrany kanał płatności serwis DotPay.pl będzie dalej przeprowadzać Cię przez ten proces.

UWAGA! W przypadku e-przelewów realizowanych przez banki wymagające ręcznego przepisania danych transakcji (kwoty, numeru referencyjnego, itp) dane te należy przepisywać bardzo starannie. Jakakolwiek pomyłka (nawet jeśli jest to zwiększenie kwoty przelewu) powoduje, że DotPay.pl nie może uznać takiej zapłaty - jest ona odsyłana z powrotem na konto klienta. Oczywiscie, w takim przypadku, zapłata nie trafia też do naszego portalu.

Po dokonaniu zapłaty w DotPay.pl, jesli wybrano transakcję, która może być realizowana w czasie rzeczywistym (zapłata kartą lub e-przelew w godzinach działania systemu transakcyjnego banku), na koncie bezzobowiazan.pl pojawi się niezwłocznie zapis dokonanej płatności:

Mając w ten sposób zgromadzoną dostateczną (dla wybranej usługi) ilość żetonów można dokonać ich zamiany na usługę - wybierając opcję "Zakup usługi":

Wybierz usługę, którą chcesz zakupić a następnie kliknij na klawisz "Zakup". W odpowiedzi zostaniesz przekierowany do strony z informacją o stanie Twojego konta. Będzie tam również pełna informacja o warunkach czasowych wykupionej usługi:

Jeśli przykładowo wykupiłeś wyróżnianie Twojej wizytówki przez tydzień, dla wszystkich wyszukujacych (jeśli spełnisz ich kryteria) lub przeglądajacych katalog, Twoja wizytówka będzie łatwa do odnalezienia: