Opis zasilenia konta

Aby zasilić konto opłatą abonamentową należy przejść przez niżej opisane kroki.

W sekcji "Mój profil" należy wybrać opcję "Zasilenie konta":

Wybierz opcje opłaty abonamentowej a następnie kliknij na żółty krzyżyk. Po prawej stronie, w panelu koszyka, pokaże się wybrana "paczka" zakupów:

Kliknij na klawisz "Kup". W przeglądarce wyświetlone zostanie końcowe podsumowanie:

Aby przejść na strony dokonywania płatności DotPay.pl kliknij na klawisz "Kup". Zostaniesz przekierowany do operatora płatnosci:

Dokonaj wyboru kanału płatności, uzupełnij swoje dane i kliknij na przycisk "Dokonaj płatności". Uwzględniając wybrany kanał płatności serwis DotPay.pl będzie dalej przeprowadzać Cię przez ten proces.

UWAGA! W przypadku e-przelewów realizowanych przez banki wymagające ręcznego przepisania danych transakcji (kwoty, numeru referencyjnego, itp) dane te należy przepisywać bardzo starannie. Jakakolwiek pomyłka (nawet jeśli jest to zwiększenie kwoty przelewu) powoduje, że DotPay.pl nie może uznać takiej zapłaty - jest ona odsyłana z powrotem na konto klienta. Oczywiscie, w takim przypadku, zapłata nie trafia też do naszego portalu.

Po dokonaniu zapłaty w DotPay.pl, jesli wybrano transakcję, która może być realizowana w czasie rzeczywistym (zapłata kartą lub e-przelew w godzinach działania systemu transakcyjnego banku), na koncie bezzobowiazan.pl pojawi się niezwłocznie zapis dokonanej płatności: